YA SA Çamlıca villaları Küçük Çamlıca’da Bilfen yanında inşa edildi. Her villanın birbirinden bağımsız ve 700 ile 1.000 m2 arası kendine ait arsası var. Villaların kat planları genelde aynı. Konuma göre m2 ve arsa payı değişiyor. Villalar sahiplerine na tamam teslim edildi. Sahipleri içlerini kendi zevk ve ihtiyaçlarına göre yaptırdılar. Tüm villaların özel açık havuzu, 4 araçlık özel garajı ve şoför odası var. Bazı villalarda kapalı havuz da var. Ortak sosyal tesis yok, onun yerine herkesin kendi tercihine göre villasına yaptırdığı özel alanlar var. Her villanın kendi önünde 4 araçlık kapalı ve 2 araçlık açık otoparkı var. YA SA Çamlıca villalarında yaşam 2002 yılında başladı. 2017 itibari ile villaların %90’ı dolu. Aidat 2.000 lira. YA SA Çamlıca Villalarında emlak yatırımı mal sahiplerine sağlam zeminde inşa edilmiş ayrıcalıklı bir yaşam sunuyor.

YA SA Çamlıca Villalarında villaların metrekare satış fiyatları geçmişte 6.000 – 7.000 ABD Doları aralığında gerçekleşti. Yakın geçmişte 1.000 m2 arsalı 800 m2 kapalı alanlı villa 5.000.000 ABD Dolarına satıldı. Son dönemde fiyatlar İstanbul emlak piyasasındaki daralmadan etkilendi ve döviz bazında geçmişteki fiyatları yakalamak çok zor olacak.

YA SA villalarından bir tanesinin önündeki havuz ve çam ağaçlı görüntüsü

Villalar gayrimenkul yatırımı olarak düşünüldüğünde prim amacından çok oturum amaçlı alınması daha doğru bir tercih olur. Villaların alıcıları iş adamları ve şirket sahipleri. Küçük Çamlıca’da pek çok villa var ancak YASA standardında olan yok. Mesa Çamlıca sitesindeki az sayıdaki villalar YASA villalarının alternatifi olarak görülebilir.YA SA Villaları site konforunda bağımsız yaşamayı seven kişilerce tercih ediliyor. Villalar İstanbul’un merkezi bölgelerinden uzaklaşmadan geniş metrekareli, ferah ortamlı, güvenlikli, yüksek standartlarda, üst profil komşular ve prestijli yaşam sunuyor.

Toplu Ulaşım İmkanları:

YA SA Çamlıca villaları Esatpaşa / Ünalan – Üsküdar hattı üstündeki İETT Bodrum-i Camii durağına 50, Cumhuriyet Mahallesi / Küçük Çamlıca – Üsküdar hattı üstündeki Kotku Cami durağına 100 metre mesafede.

İletişim Formu

    • Adınız
    • Soyadınız
    • E-mail Adresiniz
    • Telefonunuz
    • Mesajınız