Hakkımda

Hakkımda

İstanbul doğumluyum. Galatasaray Lisesi’nden 1985 yılında, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1990 yılında mezun oldum. İhracat üzerine 5 yıl çalışmanın ardından 15 yıl Hollanda, Belçika ve Almanya’dan çeşitli firmaların Türkiye Distribütörlüğünü yaptım. Gayrimenkul sektöründe modern pazarlama teknikleri ile sıra dışı sonuçlar alınacağına inandığım için RE/MAX’a katıldım. Remax 2017 Kongresi’nde 3.200 danışman arasında, 2018 Kongresinde ise 3.500 danışman arasında “Dijital Pazarlamada Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Danışmanı” seçildim.  2017 yılında Temmuz, Ağustos, Eylül, Ekim, Kasım, Aralık aylarında “Türkiye Paylaşım Şampiyonu” oldum. Sektörle ilgili bilgi ve tecrübelerim üzerine Milliyet‘te yazılar yazıyorum.

Türkiye genelinde gayrimenkul uzmanları ile ortak çalışmalar yapıyorum. Müşterilerime rakip pazar analizini sunarak fiyat belirlemede yardımcı oluyorum. Satış planını müşterinin ihtiyacına göre belirliyorum. Müşterinin isteğine göre en hızlı ya da en karlı satışı hedefleyen pazarlama planı hazırlıyorum. Gayrimenkulün satışını sağlayacak pazarlama planını uygulamaya koyduğumda, hazır alıcı adaylarıma gayrimenkulü sunuyorum. Ayrıca gayrimenkulün satışını diğer Remax danışmanlarına açarak, onların müşterilerinden de faydalanıyorum. Bunlara ek olarak, etik çalışan diğer emlak firmalarıyla da paylaşıma gidiyorum. Klasik Pazarlama çalışmalarının yanı sıra, Dijital, Network ve Gerilla Pazarlama çalışmalarından faydalanarak potansiyel alıcılara ulaşıyorum. Pazarlama planının uygulanması ve alıcı adayları ile ilgili bilgileri müşterime raporluyor ve satışı gerçekleştiriyorum.

Benimle çalışmak istiyorsanız, 0532 216 40 82 nolu telefondan arayabilir, ya da site üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz.