Hakkımda

Hakkımda

İstanbul doğumluyum. Galatasaray Lisesi’nden 1985 yılında, Boğaziçi Üniversitesi İşletme Bölümü’nden 1990 yılında mezun oldum. İhracat üzerine 5 yıl çalışmanın ardından 15 yıl Hollanda, Belçika ve Almanya’dan çeşitli firmaların Türkiye Distribütörlüğünü yaptım. Gayrimenkul sektöründe modern pazarlama teknikleri ile sıra dışı sonuçlar alınacağına inandığım için RE/MAX’a katıldım. Remax 2017 Kongresi’nde 3.200 danışman arasında “Dijital Pazarlamada Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Danışmanı” seçildim. Aynı zamanda Milliyet‘te gayrimenkul üzerine yazılar yazıyorum.

Birlikte çalıştığım müşterilerime rakip pazar analizini ücretsiz sunuyorum ve fiyat belirlemede yardımcı oluyorum. Satış planını müşterinin ihtiyacına göre belirliyorum. Müşterinin isteğine göre en hızlı ya da en karlı satışı hedefleyen pazarlama planı hazırlıyorum. Gayrimenkulün fotoğraflarda en iyi görünmesini sağlayacak sahneleme çalışmasından sonra profesyonel fotoğraf çekimi yaptırıyorum.

Gayrimenkulün satışını sağlayacak pazarlama planını uygulamaya koyduğumda, hazır alıcı adaylarıma gayrimenkulü sunuyorum. Ayrıca gayrimenkulün satışını diğer Remax danışmanlarına açarak, onların müşterilerinden de faydalanıyorum. Bunlara ek olarak, etik çalışan diğer emlak firmalarıyla da paylaşıma gidiyorum. Klasik Pazarlama çalışmalarının yanı sıra, Dijital ve Network Pazarlama çalışmalarından faydalanarak potansiyel alıcılara ulaşıyorum. Pazarlama planının uygulanması ve alıcı adayları ile ilgili bilgileri müşterime raporluyor ve satışı gerçekleştiriyorum.

Benimle çalışmak istiyorsanız, 0532 216 40 82 nolu telefondan arayabilir, ya da site üzerinden iletişim bilgilerinizi gönderebilirsiniz.