Remax Türkiye tarafından 3500 kişi arasından “Dijital Pazarlama’da Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Danışmanı” seçilmem üzerine, isteyen ofisler ile bu konudaki bilgi ve tecrübelerimi paylaşıyorum.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital Pazarlama ile 3 kat Satışın 5 Püf Noktası eğitim tanıtım posteri

REMAX Türkiye 2017 ve 2018 Kongrelerinde 3500 danışman arasında üst üste 2 yıl Dijital Pazarlama’da Türkiye’nin En İyi Danışmanı seçilen Göktuğ Beşer tarafından 24 Nisan tarihinde Kartal’da verilecek olan eğitime katılmak için  ☎️ (0216) 452 24 00 nolu telefondan rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Eğitimin Facebook tanıtım sayfası

19 Aralık 2018 / Dijital Pazarlama ile 3 kat Satışın 5 Püf Noktası

Biz Fizbot’ta her şeyi yaptığımızı,  bir sürü güzel güzel özellik yaptığımızı sanıyorduk. Halbuki bu gün bir sürü yeni şey öğrendik. Demek ki Fizbot’un da bilmediği şeyler varmış. Göktuğ beye bu muhteşem eğitim için teşekkür ediyoruz.

Emre Kaya – Founder&CEO Makswin Gayrimenkul Teknolojileri (Fizbot)

Göktuğ arkadaşımın verdiği ilk eğitim sonrasında farkındalığım yükseldi. Dijital pazarlamayı kullanmam için zihnimde ne kadar çok kapı açtığını her karşılaşmamda daha çok hissediyorum. Mesleğimizden birinin bizim en önemli pazarlama adımlarımızdan biri olan dijital pazarlamada bu kadar etkin, başarılı ve doğru yaklaşımı hepimiz için çok faydalı. Bence bütün emlakçı arkadaşlarım katılmalı..

Ticari Gayrimenkul Danışmanı Semin Ayral

21 Kasım 2018 / Dijital Pazarlama ile 3 kat Satışın 5 Püf Noktası

Aldığım eğitimin işime kesinlikle olumlu katkı yapacağını düşünüyorum. Zaman yönetimi ve konuya hakimiyet harika. Sade ve işe yarar hap bilgilerle dolu bir eğitim. Çok tavsiye ederim.

Ticari Gayrimenkul Danışmanı Evrim Büyükarslan

7 Kasım 2018 / IQ Global Real Estate Eğitimi :

IQ Global Real Estate Dijital Pazarlama ve Satış Eğitimi

Keşke bu eğitimi İstanbul Şubemizi ilk açtığımızda organize etseydik. Pek çok fırsatı kaçırdığımızın farkına vardık. Kesinlikle çok faydalı bir eğitim oldu. Gayrimenkul sektöründeki herkese tavsiye ediyorum. Göktuğ bey sektörün içinde olmanın verdiği avantaj ile ayağı yere basan örnekler ile ilerliyor. Somut faydaları gösteriyor. Bu da eğitimin etkisini arttırıyor.

IQ Global Real Estate İstanbul Bölge Müdürü Kadriye Şaş

31 Ekim 2018 / RE/MAX Tan eğitimi :

Remax Tan Dijital Pazarlama eğitimine katılan danışmanlar

Dijital pazarlama eğitimin içeriği çok dolu; dijital imaj, uzmanlık bölgesi, marka olmak, müşteriyi ikna, ilan yönetimi, sosyal medya, kampanya yönetimi gibi pek çok konuya dokunuyor. Konuların tamamı gayrimenkul sektörüne yönelik ve sonuç alınmış uygulamalar. Eğitime katılan bütün danışmanlar eksik yada yanlış yaptığı pek çok şeyin farkına vardı. Katılımcılar eğitimin daha uzun zamana yayılarak tekrarını istediler. Göktuğ Bey ile eğitim çalışmalarına kesinlikle devam edeceğiz.

Remax Tan Broker / Owner Göksel Kortan

Eğitime katılanların değerlendirmelerini Youtube kanalımdan seyredebilirsiniz.

Gayrimenkul Danışmanları için Dijital Pazarlama Eğitimi:

emlak-sektoru-dijital-pazarlama-egitimi-yeni-fikirler

Emlak sektörü dijital pazarlamaya her geçen gün daha çok ağırlık veriyor. Emlak alıcıları eskiden gazete ilanlarından gelirdi, artık basılı yayından gelen alıcı neredeyse kalmadı. Dijital pazarlama portföylerin satışına da, danışmanların markalaşmasına da yardımcı oluyor.

Eğitim detayları:

Eğitim bir ya da iki gün (toplam 5 ya da 10 saat) olarak gerçekleşiyor . İhtiyaca ve katılımcı gruba göre kişiselleştirmek mümkün. Katılımcıların yanlarında İnternet bağlantısı olan bilgisayar olması faydalı oluyor.

1) Dijital İtibarınız Ne Durumda?

 • Dijital itibarın emlak danışmanları için önemi
 • Dijital itibarınızı nasıl yükseltirsiniz
 • Yardımcı araçlar

2) Dijital Pazarlamanın Faydaları

 • Dijital Pazarlama emlak danışmanlarına ne fayda sağlar
 • Portföy almak için nasıl faydalanırız
 • Gayrimenkul satışında nasıl faydalanırız

3) İlan sitelerinde ön plana çıkmanın püf noktaları

 • İnternet ilanlarının etkisini arttırma yolları
 • Sahibinden.com ve Hurriyetemlak.com gibi ilan sitelerinde daha fazla alıcıya ulaşmanın ücretsiz yolu
 • Gayrimenkul fotoğraf çekiminde dikkat edilmesi gereken noktalar

4) Google Doğal Arama Sonuçları ve Google Adwords Faydaları

 • İstediğimiz konularda Google’da nasıl ön plana çıkarız
 • Portföy alırken Google’dan nasıl faydalanırız
 • Gayrimenkul satışında Google’dan nasıl faydalanırız

5) Sosyal Medya ile Portföy Almak ve Satış Yapmak

 • Portföy almak için Facebook, Youtube, Instagram, Linkedin ve Twitter’dan nasıl faydalanırız
 • Gayrimenkul satışında sosyal medyadan nasıl faydalanırız
 • Sosyal medyada gayrimenkul danışmanlarına zarar veren paylaşımlar neler

6) E-mail, Whatsapp ve SMS ile Gayrimenkul Pazarlama

 • E-mail pazarlama ile gayrimenkul satışında etkiyi arttıran 5 faktör
 • Whatsapp ile nasıl portföy alınır, gayrimenkul satılır
 • SMS ile emlak satışında yeni trendler

7) Öğrenilenlerin uygulanması

 • Kazanılan yeni bilgiler ışığında katılımcılara fayda sağlayacak uygulama önerileri

Eğitimden faydalanmak için 05322164082 nolu telefondan Göktuğ Beşer’i arayabilir ya da iletişim formundan yazabilirsiniz.

29 Kasım RE/MAX Fores, Ataşehir eğitimi :

remax-fores-atasehir-dijital-pazarlama-egitimi

Remax Fores gayrimenkul danışmanlarından Sevil Tezgörür Gayrimenkul Danışmanları İçin Dijital Pazarlama eğitimini değerlendirdi:

“Gayrimenkul Danışmanları için Dijital Pazarlama” eğitimin içeriği çok dolu. Kendim için kısa kısa notlar aldım, hepsini uygulamak istiyorum. Göktuğ beyin eğitimin başında gönderdiği sayfa eğitimi daha sağlam zemine oturtuyor. Anlatışı ve ses tonu çok doğal, kişileri yormuyor, sıkmıyor. Gayrimenkul danışmanlığı tecrübesi olduğu için örnekler ile anlatımından dolayı anlaşılırlığı ve kalıcılığı yüksek. Sadece bu kadar konu için süre çok kısıtlı, daha uzun süreye genişletilmesi faydalı olur.

Remax Fores gayrimenkul danışmanlarından Semin Ayral Gayrimenkul Danışmanları İçin Dijital Pazarlama eğitimini değerlendirdi:

FAYDA , FAYDALI OLMAK… en sevdiğim ifadeler. Bizim ile geçirdiğiniz her dakika dolu dolu ve çok faydalıydı…
NEDEN Mİ? Aslında cevap çok basit, bildiği her şeyi (aynı sektörde aynı işi yapmamıza rağmen) bilgisini sonuna kadar maksimum performansla harika bir sunumla anlattı.
DİGİTAL PAZARLAMAYI kullanmayan, yeni kullanmaya başlayan yada benim gibi daha bilinçli , ne yaptığının farkında olarak kullanmak isteyen birine hitap edebilen bir eğitimdi.
Aldığımız eğitim DİGİTAL PAZARLAMAYA bakış açımızı kısacık bir sürede aldı bambaşka bir yere ‘EVET, DİGİTAL PAZARLAMAYI HEMEN ÇALIŞMALARA BAŞLAYARAK (ARTIK MANTIĞINI ANLADIĞIMIZ İÇİN DAHA KOLAY) iş hayatımıza sokabiliriz… verdiği ANAHTARLARLA zihnimizdeki kilitleri kolaylıkla açabileceğimiz için…’e götürdü.
DİGİTAL PAZARLAMAYI iyi kullanabilmek ve sonuç alabilmek için YOL HARİTAMIZ AÇIK Ve NET bize verildi. Tek yapmamız gereken HAREKETE GEÇMEK öğrendiklerimizi uygulamaya başlamak.
Ben eğitimden 3 gün sonra dinlediklerimi uygulamaya başladım ve harekete geçtim. Plan, programlarımı yaptım. Kısa bir süre sonra gelişim ve değişimleri hep beraber göreceğimizi biliyorum.

12 Haziran RE/MAX Beta ofisi eğitimi :

12 Haziran RE/MAX Beta ofisi eğitimi "Dijital Pazarlama ve Google'da Ön Planda Çıkmak: Nasıl? " sunumu

Remax Beta Broker Owner Esin Algan ve Broker Owner Berk Algan eğitimi değerlendirdiler:

Sektörde yaklaşık 20 yılımızı devirmiş olsak da; sizin dijital pazarlamaya getirmiş olduğunuz vizyon sayesinde, önümüze yeni bir ufuk açmış oldunuz. Sektördeki bu açığı görebilmiş olmak ve biz profesyonellere de sadece ticari değil, sosyal anlamda da farklı bir bakış açısı getirmiş olmanız son derece takdir edilecek bir durum. Beta ailesi olarak; bizlerin ve 25 kişilik danışman kadromuzun sizin çözümlerinizden çok fayda sağlayacağını düşünmekteyiz.

30 Mayıs 2017 RE/MAX Yıldız ofisi eğitimi :

30 Mayıs 2017 RE/MAX Yıldız ofisi eğitimi "Dijital Pazarlama ve Google'da Ön Planda Çıkmak: Nasıl? " sunumu

Remax Yıldız Broker/Owner Çağatay Demirayak eğitimi değerlendirdi:

Gayrimenkul Danışmanlarının dijital dünyada kendilerini nasıl konumlaması gerektiği hakkında doyurucu bilgiler aldık. Her bir RE/MAX danışmanı için dijital rehber niteliğinde idi.

5 Mayıs 2017 RE/MAX Deha ofisi eğitimi :

5 Mayıs 2017 RE/MAX Deha ofisi eğitimi "Dijital Pazarlama ve Google'da Ön Planda Çıkmak: Nasıl? " sunumu

Remax Deha Broker/Owner Metin Çiçek eğitimi değerlendirdi:

Özellikle yeni Gayrimenkul Danışmanlarında farkındalık yaratmak, yanısıra öteden beri bu işi yapıp ve fakat geleneksel pazarlama modellerinin pek dışına çıkamayan kıdemli danışmanlarda da yeni bir pazarlama vizyonu oluşturmak adına eğitiminizin içeriği son derece dolu idi. Eğitiminiz akabinde bazı danışman arkadaşlar ile çıktığımız safaride eğitiminiz üzerine yorumlar istediğimde özellikle aldığınız aksiyonların faydalarını sıralamanız nedeniyle arkadaşlarda sıraladığınız faaliyetleri daha sık yapma konusunda bir motivasyon oluştuğuna kanaat getirdim. Bu itibarla verdiğiniz eğitimden son derece istifade ettiğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

3 Mayıs 2017 RE/MAX Ritim ofisi eğitimi :

3 Mayıs 2017 RE/MAX Ritim ofisi eğitimi "Dijital Pazarlama ve Google'da Ön Planda Çıkmak: Nasıl? " sunumu

Remax Ritim Broker/Owner Ulaş Ata eğitimi değerlendirdi:

Önümüzdeki yıllarda bir gayrimenkul danışmanının en güçlü olması gerekecek alanı olan Dijital Pazarlama konusunda, şu anda aktif olarak kullanılabilen tüm kanalları hakkında gerçek ve uygulanabilir bilgiler içeren eğitiminiz için teşekkür ederiz. Sahadan ve birebir sektörümüzdeki uygulamaları içermesi, nereden başlanması gerektiğine dair ipuçları taşıması sebebiyle verimli bir eğitim oldu. Teşekkürler Göktuğ bey kattıklarınız ve pozitif enerjiniz için.

2 Mayıs 2017 RE/MAX Tan ofisi eğitimi :

2 Mayıs 2017 RE/MAX Tan ofisi eğitimi "Dijital Pazarlama ve Google'da Ön Planda Çıkmak: Nasıl? sunumu

Remax Tan Ofis Müdürü Funda Başsoy Tekiner eğitimi değerlendirdi:

Bu eğitimi Göktuğ beyden almak hem sektöre yeni giren danışmanlarınızın markalaşmasına yardımcı olmak, hem de tecrübeli danışmanlarınızın sektör başarısını artırmak konusunda çok faydalı olacak.. Danışmanlarımızın eğitimden duydukları memnuniyet için Göktuğ Bey’e teşekkürlerimizi iletiyorum..

Dijital Pazarlama Eğitiminde Ön Plana Çıkan Konular:

 • “Dijital Pazarlama’da Türkiye’nin En İyi Gayrimenkul Danışmanı” ödülünü hangi aktiviteler dolayısıyla verdiler?
 • Dijital Pazarlama aktivitelerinin bölge uzmanlığı çalışmalarına faydalarından örnekler
 • Gayrimenkul danışmanları neden dijital pazarlamaya önem vermeli?
 • Dijital Pazarlamanın her gayrimenkul danışmanına sağlayacağı fayda nedir?
 • İlan sitelerinde maliyetsiz nasıl öne geçilir?
 • E-mail ile Pazarlama’da dikkat edilecek hususlar
 • E-mail ile Pazarlama kolay ve etkili nasıl yapılır?
 • Whatsup ile Pazarlama’da dikkat edilecek hususlar
 • SMS ile Pazarlama’da yeni trendler
 • Instagram ile portföy nasıl alınır?
 • Twitter‘dan emlakçılar nasıl faydalanabilir?
 • Bloglardan etkili şekilde nasıl faydalanırız?
 • Dijital Pazarlama’da Emlak Danışmanlarının işini kolaylaştıran araçlar
 • Dijital Pazarlama’da Emlak Danışmanlarının Facebook‘ta yapması gerekenler
 • Gayrimenkul Danışmanları Facebook’ta hangi durumda portföy paylaşmalı, hangi durumda paylaşmamalı?
 • Gayrimenkul Danışmanları portföy almak için Facebook’tan nasıl faydalanabilirler?
 • Kolay ve etkili sosyal medya paylaşımları nasıl yapılır?
 • E-mail, Facebook ve Google pazarlama çalışmalarının avantajlı ve dezavantajlı olduğu konular
 • Google arama sonuçları Gayrimenkul Danışmanları için neden önemli?
 • Google’da arama sonuçlarında ilk sayfada en üstte çıkmanın sırrı
 • Google’da ön plana çıkmak için yapılması şart 17 çalışma
 • Adwords ile organik sonuçlar karşılaştırması: avantajlar, dezavantajlar neler?
 • Google’da ön plana çıkmanın emlak sektöründe kestirme ve düşük maliyetli yolu

Benzer Konular :

Emlak Pazarlamada Yeni Trendler ve Emlakta Başarının 3 Şartı

Emlak Fotoğraflama Eğitimi

İletişim Formu

 • Adınız
 • Soyadınız
 • E-mail Adresiniz
 • Telefonunuz
 • Mesajınız